Def Americans

Johnny Cash at San Quentin

Johnny Cash at San Quentin (1969) is net als zijn voorganger at Folsom Prison een bijzonder ruwe en rauwe registratie van een optreden van Johnny Cash in een zwaarbewaakte gevangenis. Tijdens de tweede uitvoering van zijn net geschreven song over San Quentin brak er nog net geen gevangenisopstand uit volgens ooggetuigen. Het was ook de plek waar Cash een songtekst uit zijn koffertje liet halen om vervolgens met zijn band voor de 1e keer “A Boy Named Sue” te spelen. Tijdens het optreden werden Cash en zijn band bijgestaan door Carl Perkins, the Carter Sisters en de Statler Brothers.

50 jaar later brengt Def Americans Johnny Cash Tribute het legendarische gevangenis concert van The Man in Black naar de Nederlandse en Belgische podia.
Johnny Cash at San Quentin

Waar te zien?

Datum Locatie Tickets
vr 27 september 2019 Theater 't Onderdak te Sassenheim www.hetonderdak.nl
za 28 september 2019 Theater Concordia te Haastrecht www.theaterconcordia.nl
vr 04 oktober 2019 Posthuis Theater te Heerenveen www.posthuistheater.nl
za 05 oktober 2019 Ledeltheater te Oostburg www.ledeltheater.nl
vr 11 oktober 2019 Theater de Willem te Papendrecht www.theaterdewillem.nl
za 12 oktober 2019 Nut Gaasterlân - Sleat te Balk www.nutgaasterlan-sleat.nl
vr 18 oktober 2019 Theater de Maaspoort te Venlo www.maaspoort.nl
za 19 oktober 2019 Het Punt te Vroomshoop www.welkombijhetpunt.nl
vr 25 oktober 2019 Nieuwe Nobelaer te Etten-Leur www.nieuwenobelaer.nl
za 26 oktober 2019 Schaffelaar Theater te Barneveld www.schaffelaartheater.nl
za 02 november 2019 Stadstheater te Zoetermeer www.stadstheater.nl
za 09 november 2019 Theater De Carrousel te Ommen www.theatercarrousel.nl
vr 15 november 2019 Junushoff Theater te Wageningen www.junushoff.nl
za 16 november 2019 Theater Hofpoort te Coevorden www.theaterhofpoort.nl
vr 22 november 2019 Theater Castellum te Alphen aan den Rijn www.theatercastellum.nl
za 23 november 2019 ECI Cultuurfabriek te Roermond www.ecicultuurfabriek.nl
vr 29 november 2019 Atlas Theater te Emmen www.atlastheater.nl
za 30 november 2019 Heven Theater Markant Exploitatie BV te Uden www.markantuden.nl
vr 06 december 2019 Stadstheater De Bond te Oldenzaal www.stadstheaterdebond.nl
za 07 december 2019 Kielzog te Hoogezand www.kielzog.nl

Over de voorstelling

Johnny Cash at San Quentin (1969) is net als zijn voorganger at Folsom Prison een bijzonder ruwe en rauwe registratie van een optreden van Johnny Cash in een zwaarbewaakte gevangenis. Tijdens de tweede uitvoering van zijn net geschreven song over San Quentin brak er nog net geen gevangenisopstand uit volgens ooggetuigen. Het was ook de plek waar Cash een songtekst uit zijn koffertje liet halen om vervolgens met zijn band voor de 1e keer “A Boy Named Sue” te spelen. Tijdens het optreden werden Cash en zijn band bijgestaan door Carl Perkins, the Carter Sisters en de Statler Brothers.

50 jaar later brengt Def Americans Johnny Cash Tribute het legendarische gevangenis concert van The Man in Black naar de Nederlandse en Belgische podia.

De songs die The Man in Black zelf met zoveel liefde en overtuiging wist te brengen worden nieuw leven ingeblazen door de Def Americans Johnny Cash Tribute. Als geen ander weten deze Brabanders meer dan 50 jaar na de eerste hits van Johnny Cash de swing, sfeer en rebellie van een optreden van deze legendarische Amerikaanse outlaw verbluffend goed te raken.

Genre
Muziektheater

Productie
Def Americans

Online
www.defamericans.nl
www.facebook.com/defamericans
www.twitter.com/defamericans
www.youtube.com/defamericans

Foto
Gijs Spierings