Back to the Country

Back to the Country Part Nine

Dick van Altena en Savannah nemen u wederom mee terug naar de hoogtijdagen van country en rock & roll. Ruim 30 songs komen langs in deze 2 uur durende muziekreis door de tijd. Na de reguliere show is er nog een bonus in de vorm van een ongedwongen after-party, een extra optreden in de foyer van het theater, waarbij meezingen mag.
Back to the Country Part Nine

Waar te zien?

Datum Locatie Tickets
vr 04 oktober 2019 Kielzog te Hoogezand www.kielzog.nl
za 05 oktober 2019 De Goudse Schouwburg te Gouda www.goudseschouwburg.nl
vr 25 oktober 2019 SCC De Enck te Oirschot www.deenck.nl
za 16 november 2019 Schouwburg Venray te Venray www.schouwburgvenray.nl
za 30 november 2019 De Lievekamp te Oss www.lievekamp.nl
vr 06 december 2019 Ledeltheater te Oostburg www.ledeltheater.nl
vr 03 januari 2020 Theater de Kattendans te Bergeyk www.kattendans.nl
zo 12 januari 2020 Chassé Theater te Breda www.chasse.nl
za 25 januari 2020 Theater de Mythe te Goes www.theaterdemythe.nl
vr 31 januari 2020 De Tamboer te Hoogeveen www.detamboer.nl
za 01 februari 2020 Schouwburg Amphion te Doetinchem www.amphion.nl
za 15 februari 2020 Stadstheater Almelo te Almelo www.theaterhotel.nl
wo 19 februari 2020 Theater Castellum te Alphen aan den Rijn www.theatercastellum.nl
za 07 maart 2020 Theater Berkelland te Eibergen www.theaterberkelland.nl
vr 01 mei 2020 De Dialoog te Ermelo www.theaterdialoogermelo.nl
za 02 mei 2020 Theater Geert Teis te Stadskanaal www.theatergeertteis.nl
do 07 mei 2020 Schouwburg Het Park te Hoorn nh www.hetpark.nl
za 27 juni 2020 Theater De Kampanje te Den Helder www.kampanje.nl
vr 03 juli 2020 Nieuwe Nobelaer te Etten-Leur www.nieuwenobelaer.nl
vr 10 juli 2020 Theater de Stoep te Spijkenisse www.theaterdestoep.nl
za 11 juli 2020 Schouwburg Het Park te Hoorn nh www.hetpark.nl
do 01 oktober 2020 Cultuurhuis de Klinker te Winschoten www.indeklinker.nl
za 03 oktober 2020 Schouwburg Amstelveen te Amstelveen www.schouwburgamstelveen.nl
zo 04 oktober 2020 Atlas Theater te Emmen www.atlastheater.nl
vr 16 april 2021 Koepeltheater te Leeuwarden www.koepeltheater.nl

Over de voorstelling

De zalen worden voller en de shows talrijker, Back to the country is inmiddels een vaste waarde in de schouwburgen en niet meer weg te denken uit de theaters.

Ook in dit 9e seizoen van deze meermaals bekroonde muziektheaterproductie viert de nostalgie hoogtij. De band Savannah en solist Dick van Altena nemen u mee terug naar de hoogtijdagen van country en rock & roll.

Ruim 30 songs komen langs in deze 2 uur durende muziekreis door de tijd.
Liedjes die u moeiteloos mee kunt zingen en verrassende titels met een hoog ‘o ja’ gehalte. Van Johnny Cash tot The Mavericks, ze komen allemaal voorbij in een (h)eerlijk muziekavondje.

Na de reguliere show is er nog een bonus in de vorm van een ongedwongen after-party, een extra optreden in de foyer van het theater, waarbij meezingen mag.

Genre
Muziekshow

Productie
CMS Productions

Online
www.backtothecountry.nl

Foto
Hagemeier Fotografie