Nationaal Jeugd Musical Theater

Koning van Katoren

Beleef het spannende avontuur Koning van Katoren als familiemusical in het theater! Naar het beroemde boek van Jan Terlouw, voor iedereen vanaf 8 haar. Gespeeld door het Nationaal Jeugd Musical Theater, bekend van Oorlogswinter en Kruistocht in Spijkerbroek.
Koning van Katoren

Waar te zien?

Datum Locatie Tickets
do 09 januari 2020 Agora te Lelystad www.agora-lelystad.nl
vr 10 januari 2020 Kunstlinie Almere Flevoland te Almere www.kaf.nl
za 11 januari 2020 Zaantheater te Zaandam www.zaantheater.nl
zo 12 januari 2020 Zaantheater te Zaandam www.zaantheater.nl
za 25 januari 2020 De Tamboer te Hoogeveen www.detamboer.nl
zo 26 januari 2020 Theater Orpheus te Apeldoorn www.orpheus.nl
zo 26 januari 2020 Theater Orpheus te Apeldoorn www.orpheus.nl
za 01 februari 2020 Parkstad Limburg Theaters NV te Kerkrade www.parkstadlimburgtheaters.nl
zo 02 februari 2020 Atlas Theater te Emmen www.atlastheater.nl
zo 09 februari 2020 Theater De Leest te Waalwijk www.deleest.nl
do 27 februari 2020 Junushoff Theater te Wageningen www.junushoff.nl
za 29 februari 2020 Theater de Molenberg te Delfzijl www.demolenberg.nl
zo 01 maart 2020 Isala Theater te Capelle a/d IJssel www.isalatheater.nl
za 07 maart 2020 Theater de Mythe te Goes www.theaterdemythe.nl
zo 08 maart 2020 Schouwburg Amstelveen te Amstelveen www.schouwburgamstelveen.nl
vr 13 maart 2020 Stadsschouwburg de Harmonie te Leeuwarden www.harmonie.nl
zo 15 maart 2020 De Lievekamp te Oss www.lievekamp.nl
zo 22 maart 2020 Stadsschouwburg en de Vereeniging te Nijmegen www.stadsschouwburgendevereeniging.nl
zo 29 maart 2020 Schouwburg de Lawei te Drachten www.lawei.nl
zo 05 april 2020 Munttheater Weert te Weert www.munttheater.nl
zo 12 april 2020 Heven Theater Markant Exploitatie BV te Uden www.markantuden.nl
ma 13 april 2020 Theater Speelhuis te Helmond www.theaterspeelhuis.nl
vr 17 april 2020 DE KOM, stadstheater en kunstencentrum te Nieuwegein www.dekom.nl
zo 19 april 2020 Scheldetheater te Terneuzen www.scheldetheater.nl
za 25 april 2020 Schouwburg Het Park te Hoorn nh www.hetpark.nl
vr 01 mei 2020 Theater Sneek te Sneek www.theatersneek.nl
za 02 mei 2020 Theater \'t Voorhuys te Emmeloord www.theater-voorhuys.nl
zo 03 mei 2020 Flint te Amersfoort www.flint.nl
vr 08 mei 2020 Schouwburg de Meerse te Hoofddorp www.demeerse.nl
za 09 mei 2020 Martiniplaza te Groningen www.martiniplaza.nl
zo 10 mei 2020 Parktheater Eindhoven te Eindhoven www.parktheater.nl
za 16 mei 2020 Theater De Purmaryn te Purmerend www.depurmaryn.nl
zo 17 mei 2020 Kennemer Theater te Beverwijk www.kennemertheater.nl
vr 22 mei 2020 Stadspodia Leiden BV te Leiden www.stadspodia.nl
zo 24 mei 2020 Theater de Stoep te Spijkenisse www.theaterdestoep.nl
wo 27 mei 2020 De Rijswijkse Schouwburg te Rijswijk zh www.rijswijkseschouwburg.nl
zo 31 mei 2020 Schouwburg Amphion te Doetinchem www.amphion.nl

Over de voorstelling

Beleef het spannende avontuur Koning van Katoren als familiemusical in het theater! Naar het beroemde boek van Jan Terlouw, voor iedereen vanaf 8 haar. Gespeeld door het Nationaal Jeugd Musical Theater, bekend van Oorlogswinter en Kruistocht in Spijkerbroek.

Het land Katoren heeft al 17 jaar geen koning meer. Sinds de vorige koning overleed, wordt het land bestuurd door zes zure ministers, die niets doen om een nieuwe koning te vinden. Dan verschijnt de jonge Stach. Hij wil graag de nieuwe koning worden, maar de ministers verzinnen dat hij zich moet bewijzen met een aantal onmogelijke opdrachten. Stach zet alles op alles om Koning van Katoren te worden en het land weer gelukkig te maken.

Cast
In Koning van Katoren zijn enkele volwassen professionals te zien, samen met een groep talentvolle kinderen en jongeren van het Nationaal Jeugd Musical Theater.

Creatives
Gebaseerd op het boek van Jan Terlouw en de musical van Theater Terra | Script en liedteksten: Dick Feld | Muziek: Fons Merkies en Floris Verbeij | Regie: Rogier van de Weerd | Artistieke leiding NJMT: Joanna Woud | Productieleider: Eline Voorn | Producent: Michiel Morssinkhof

Genre
Jeugd, familiemusical, 8+

Online
www.koningvankatorenmusical.nl
Facebook: @koningvankatorenmusical
Instagram: @koningvankatorenmusical

Artwork: Jack Waas

Koning van Katoren wordt geproduceerd door Morssinkhof Terra Theaterproducties in licentie van Lemniscaat.