The Kilkennys

The Kilkennys 2019-2020

The Kilkennys hebben de traditionele Ierse muziek een nieuwe twist gegeven, zodat klassieke folksongs en ballades zowel de jongere generatie als de veteranen onder de muziekliefhebbers aanspreken. Inmiddels is hun naam wereldwijd synoniem voor de moderne Ierse muziek. Hun songs zijn vrolijk en opgetogen, zoals in hun vertolkingen van de klassiekers ‘The Spanish lady’, ‘Tell me ma’ en ‘Whisky in the jar’. Met hun energieke uitstraling, hun rappe instrumentale ritmes en onvervalste Ierse humor krijgen ze de zaal gemakkelijk mee. Afgelopen jaar brachten ze hun nieuwe album “Blowin' in the wind” uit.
The Kilkennys 2019-2020

Waar te zien?

Datum Locatie Tickets
vr 08 november 2019 Stichting Cultuurbevordering Lemsterland - De Hege Fonnen te Lemmer www.dehegefonnen.nl
za 09 november 2019 Theater Piet Mondriaan - Stichting Ab-Art te Abcoude www.theaterpietmondriaan.nl
wo 13 november 2019 Stadsgehoorzaal Kampen te Kampen www.stadsgehoorzaalkampen.nl
do 14 november 2019 Theater de Molenberg te Delfzijl www.demolenberg.nl
vr 15 november 2019 Atlas Theater te Emmen www.atlastheater.nl
za 16 november 2019 De Koornbeurs te Franeker www.theaterdekoornbeurs.nl
zo 17 november 2019 De Tamboer te Hoogeveen www.detamboer.nl
wo 20 november 2019 Schouwburg Het Park te Hoorn nh www.hetpark.nl
do 21 november 2019 Schouwburg Venray te Venray www.schouwburgvenray.nl
vr 22 november 2019 Schouwburg de Meerse te Hoofddorp www.demeerse.nl
za 23 november 2019 Cool kunst en cultuur te Heerhugowaard www.coolkunstencultuur.nl
zo 24 november 2019 Theater Sneek te Sneek www.theatersneek.nl
di 26 november 2019 Schouwburg Het Park te Hoorn nh www.hetpark.nl
wo 27 november 2019 Posthuis Theater te Heerenveen www.posthuistheater.nl
do 28 november 2019 Koepeltheater te Leeuwarden www.koepeltheater.nl
za 30 november 2019 Schouwburg Middelburg te Middelburg www.schouwburgmiddelburg.nl
zo 01 december 2019 Isala Theater te Capelle a/d IJssel www.isalatheater.nl

Over de voorstelling

Met talent, passie en ambitie kun je een eind komen. Waarvan acte in the story of life van The Kilkennys. Vier vrienden uit de Ierse stad Kilkenny deelden hun passie voor muziek, stichtten een band en zetten menig pub op stelten. Twaalf jaar later heeft het viertal zijn repertoire vanuit de pubsferen naar wereldniveau getild en hebben ze een grote schare fans in heel Europa en tot in Boston, New York en Las Vegas. De formule achter het succes is de unieke blend tussen de bandleden, die vocaal en instrumentaal net zo bij elkaar horen als de whisky en het glas. Afgelopen jaar brachten ze hun nieuwe album “Blowin' in the wind” uit.

The Kilkennyss hebben de traditionele Ierse muziek een nieuwe twist gegeven, zodat klassieke folksongs en ballades zowel de jongere generatie als de veteranen onder de muziekliefhebbers aanspreken. Inmiddels is hun naam synoniem voor de moderne Ierse muziek. Hun songs zijn vrolijk en opgetogen, zoals in hun vertolkingen van de klassiekers ‘The Spanish lady’, ‘Tell me ma’ en ‘Whisky in the jar’. Met hun energieke uitstraling, hun rappe instrumentale ritmes en onvervalste Ierse humor krijgen ze de zaal gemakkelijk mee. Na eerst heel Ierland veroverd te hebben, vormden Ierse festivals in Europa en de VS hun springplank naar het internationale toneel. Maar waarheen hun reizen hen ook voeren, ze blijven hun wortels koesteren en hun geliefde thuishaven Kilkenny reist altijd mee in hun muziek.

Genre:
Theaterconcert

Productie:
The Kilkennys i.s.m. Diba Concerts

Online:
thekilkennys.com
facebook.com/TheKilkennys
myspace.com/thekilkennys32
twitter.com/TheKilkennys

Fotografie:
Mark Zanderink