Rhythm of the Dance

Rhythm of the Dance 2019-2020

Geniet van een vernieuwd ‘fantastisch spektakel’, van een avond vol opzwepende dans en muziek. ‘Rhythm of the Dance’ beleeft dit jaar haar 20-jarig jubileum. In die 20 jaar trok de voorstelling al meer dan 14 miljoen toeschouwers uit 52 verschillende landen, verdeeld over vier continenten. Beleef deze dynamische Ierse dansshow met getalenteerde musici, virtuoze vocalisten en onvermoeibare danser(es)s(en). Een meeslepend dansspektakel in kerstsfeer. Deze succesvolle voorstelling staat voor een heerlijk avondje uit in de donkere dagen van het jaar.
Rhythm of the Dance 2019-2020

Waar te zien?

Datum Locatie Tickets
vr 06 december 2019 Heven Theater Markant Exploitatie BV te Uden www.markantuden.nl
za 07 december 2019 Schaffelaar Theater te Barneveld www.schaffelaartheater.nl
zo 08 december 2019 Martiniplaza te Groningen www.martiniplaza.nl
di 10 december 2019 Agora te Lelystad www.agora-lelystad.nl
wo 11 december 2019 Schouwburg Middelburg te Middelburg www.schouwburgmiddelburg.nl
do 12 december 2019 Rabo Theater De Meenthe te Steenwijk www.demeenthe.nl
vr 13 december 2019 Theater De Leest te Waalwijk www.deleest.nl
za 14 december 2019 Parktheater Eindhoven te Eindhoven www.parktheater.nl
zo 15 december 2019 Cool kunst en cultuur te Heerhugowaard www.coolkunstencultuur.nl
ma 16 december 2019 Theater De Maagd te Bergen op zoom www.demaagd.nl
di 17 december 2019 Theater de Stoep te Spijkenisse www.theaterdestoep.nl
wo 18 december 2019 Stadstheater te Zoetermeer www.stadstheater.nl
do 19 december 2019 Theater de Voorveghter te Hardenberg www.voorveghter.nl
vr 20 december 2019 Schouwburg De Domijnen te Sittard www.dedomijnen.nl
za 21 december 2019 Atlas Theater te Emmen www.atlastheater.nl
zo 22 december 2019 Junushoff Theater te Wageningen www.junushoff.nl
ma 23 december 2019 Isala Theater te Capelle a/d IJssel www.isalatheater.nl
vr 27 december 2019 De Lievekamp te Oss www.lievekamp.nl
za 28 december 2019 Schouwburg Hengelo te Hengelo ov www.schouwburghengelo.nl
zo 29 december 2019 Theater de Maaspoort te Venlo www.maaspoort.nl
ma 30 december 2019 Kennemer Theater te Beverwijk www.kennemertheater.nl

Over de voorstelling

Geniet van een vernieuwd ‘fantastisch spektakel’, van een avond vol opzwepende dans en muziek. ‘Rhythm of the Dance’ beleeft dit jaar haar 20-jarig jubileum. In die 20 jaar trok de voorstelling al meer dan 14 miljoen toeschouwers uit 52 verschillende landen, verdeeld over vier continenten. Beleef deze dynamische Ierse dansshow met getalenteerde musici, virtuoze vocalisten en onvermoeibare danser(es)s(en).

Laat u in vervoering brengen door de dansers en danseressen - voor een deel afkomstig uit de befaamde Riverdance-shows -, aangevuld met live musici en vocalisten. In ‘Rhythm of the Dance’ brengen jonge Ierse topartiesten - met een gemiddelde leeftijd van 24 jaar - op originele wijze een combinatie van moderne en traditionele Ierse dans op spectaculaire wijze voor het voetlicht! Meeslepend. Weergaloos.

Een meeslepend dansspektakel in kerstsfeer. Deze succesvolle voorstelling staat voor een heerlijk avondje uit in de donkere dagen van het jaar.

Genre:
Muziek- en dansvoorstelling

Productie:
The National Dance Company of Ireland

Online:
rhythmofthedance.com
youtube.com/rhythmofthedance
facebook.com/pages/Rhythm-of-the-Dance

Fotografie:
Wim Lanser

Artwork:
The National Dance Company of Ireland